TMT CNC

TMT CNC

TMT 1978' den beri 40 Yıldır CNC Takım tezgahları üreten, üretim süreçlerinin her aşamasında saplantı derecesinde hassas ölçüm ve kalite kontrollere yer veren, doğru ve hassas ölçebildiği oranda kaliteli olabildiğine inanan, en popüler Japon firmalarına Takım tezgahı üretimi yapan Tayvan’ ın önde gelen takım tezgahı üreticilerindendir.

 

TAIWAN MACHINE TOOL CO. LTD. (TMT)

 

40 Yıldır bu İşİ yapıyoruz…

1978 Kuruluşlu firmamız CNC Torna ve İşleme Merkezi üretiminde 40 yıllık deneyime sahiptir. Fabrikamızda üretim ekipmanlarından daha çok önem verdiğimiz tek konu hassas ölçüm ve kalite kontrol cihazlarımızdır. Çünkü biliriz ki doğru ve hassas ölçebildiğimiz kadar kaliteliyiz.  Bu nedenle fabrikamızda CAM/CAE tasarım merkezi, 3D geniş ölçüm tablosu, HP lazer ball bar test cihazları, iş mili balans, ısı, vibrasyon test cihazları ve daha bir çok hassas ölçme ve kontrol cihazlarımız bulunmaktadır. TMT ailesi olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.  

SÜREKLİ AR- GE

Tasarım konusunda deneyimli mühendislerimiz ve AR-GE departmanımızın ileri teknoloji laboratuvarları sayesinde, yüksek performanslı yeni model ürünler geliştirmeye devam etmekteyiz. Tasarımda maksimum verimliliği yakalamak adına son teknoloji Sonlu Eleman Analizi yazılımını kullanmaktayız. Ürün portföyümüz şu kategorilerdeki takım tezgahlarını içerir: CNC Dik İşleme Merkezleri (Kutu ve Lineer Kızak), Çift Tablalı Seri İmalat Dik İşleme Merkezleri, Eğik Banko CNC Torna Tezgahları, (Standart, Sub Spindle ve Ağır Hizmet Tipi Modelleri)

ÜRETİM SÜRECİ

Kusursuz imalat konusunda ısrarcı olan firmamız, 25 yıldır tüm üretim sürecinin mükemmelleştirilmesi konusuna büyük önem vermektedir. Dökümden hassas taşlamaya, montajdan son kalite kontrole, üretimin her aşaması sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir. Şirketimiz hem URS hem de UKAS Yönetim sertifikaları ile CE sertifikasına sahiptir.

MÜŞTERİMİZ BAŞARILIYSA BİZ DE BAŞARILIYIZ DİYEBİLİYORUZ

Misyonumuz, öncelikli hizmet, uzun süreli birliktelik ve karşılıklı kazanç ilkelerine dayanarak müşterilerimize hizmet sunmaktır. Aynı zamanda ürün kalitesi, müşteri geri dönüşleri ve sektör ihtiyacına uygun hareket etmek bizim için büyük önem taşımaktadır. Gelişmiş kalite kontrol departmanımız ürünlerin imalat sonrası son kontrollerini çok dikkatli bir şekilde yapmanın yanında üretimin çeşitli aşamalarında da kontroller yapmaktadır. Kalite kontrol mühendislerimiz hassas ve son teknoloji ölçüm cihazlarını büyük bir titizlikle kullanmak için eğitilmişlerdir. Yüksek kalite anlayışımızın firmamızın ruhu, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin de firmamızın sürükleyici gücü olduğuna inanıyoruz.

SATIŞ AĞIMIZ

Geçtiğimiz 25 yılda firmamız, dünya çapında bir satış ağı kurmayı başarmıştır. Asya, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Amerika’ da ürünlerimiz yıllardır satılmaktadır. Kendimizi, müşterilerimize en yüksek katma değere sahip ürünleri ulaştırmaya adadık ve sonucunda da CNC takım tezgâhları konusunda dünya çapında herkes tarafından kabul gören bir üne kavuşmuş bulunmaktayız. Ürün performansını geliştirme, kalite kontrol sistemini güçlendirme ve dünya çapında teknik destek ağımızı genişletmek için durmaksızın çalışmaktayız.