HAKKIMIZDA

Sayın Kwang LEE, Türkiye sevdalısı Güney Koreli bir mühendistir. Mesleğe başladığı ilk yıllarda piyasaya sunulan CNC takım tezgâhları sektöründe geçen 40 yılda; kızak raspalamadan, tezgâhların son kalite kontrolüne kadar üretimin her aşamasında çalışmıştır.  Bugün de Türkiye’ de satışını yapmakta olduğumuz Kore malı takım tezgâhları fabrikasında satış sonrası teknik destek bölümünün müdürlüğü pozisyonunda bulunmuş, meslek hayatının tamamı cnc tezgâhların üretimi, verimli çalıştırılması ve buna yönelik projelerle doludur.

 

Yıllarca cnc sektöründe çalışmış biri olarak Kore savaşlarında Türklerden gördükleri destek nedeniyle çok sevdiği Türklere ve Türkiye Devletine kendi yapabileceği şekilde katkıda bulunmak istemiş ve CNC takım tezgahları sektöründe ülkesinin teknolojisini ve kendi bilgi birikimini Türkiye’ ye aktarabilmek amacıyla ASM CNC Makina’ yı kurmuştur.

 

Türkiye’ ye yerleşen, hızla Türkçe öğrenen ve burada yaşayan Sayın LEE, Türk sanayisini desteklemek ve Türkiye’ nin özellikle sanayisinin kalkınması için elinden gelen desteği vermekte kararlıdır.

 

“Türk sanayisinin kalkınıp gelişmesi için çaba gösteren yerli yabancı tüm rakiplerime ve müşterilerimize selam ve esenlikler dilerim.”                 Kwang LEE

 

DMC CNC 

1944 kuruluşlu Güney Koreli DMC ise yine Kore’nin dünyaca ünlü Dev markalarına takım tezgâhı üreten,  Japon komponentli, monoblok gövdeli, hızlı ve rijit ürünleri ile bilinen ender firmalardan biridir.  

TMT CNC 

TMT 40 Yıldır CNC Takım tezgahları üreten, üretim süreçlerinin her aşamasında saplantı derecesinde hassas ölçüm ve kalite kontrollere yer veren, doğru ve hassas ölçebildiği oranda kaliteli olabildiğine inanan, en popüler Japon firmalarına Takım tezgahı üretimi yapan Tayvan’ ın önde gelen takım tezgahı üreticilerindendir. 

TRIDENT CNC 

TRIDENT, daha çok hızlı ve seri imalata uygun makinelerde uzmanlaşmış, Mitsubishi kontrol ve servo sistemi ile eksen motorları güçlü seçilmiş 1 G ivmelenme hızında çalışabilen 60 M/dk Seri hareket çalışma imkânı olan Japon teknolojisini kullanan ve en popüler Japon markalarına oem imalat yapan bir Tayvanlı. 

WILLEMIN MACODEL CNC

1974 kuruluşlu İsviçre’ li WILLEMIN MACODEL ise parasını ödeseniz dahi satın alamayacağınız tezgâhlar üreten markamız. Yüksek hızlı hassasiyet gerektiren 0,1 mikron hassasiyetli (savunma ve uzay) imalat teknolojileri konusunda dünyanın en önemli birkaç firmasından biri. 

MAPLE CNC 

1989 Kuruluşlu MAPLE bir çok Tayvan markasına OEM makine üreten yetenekli bir üretici. Türkiye' ye özel donanım ve fiyatlarıyla tam bir fiyat/performans ürün grubu olan MS (Maple Super) Serisi tezgahlarımız yalnızca bizim için bu değerli üretici tarafından üretilmektedir.  

JINGDIAO CNC

JINGDIAO, İsviçre tasarımlı olup Çin’ de üretilen ve Çin’ de satış rekorları kıran CNC Pantograf tezgâhımız. Bugün en popüler akıllı telefonların kasaları JINGDIAO tezgâhlarında üretilmekte.

Bazı Referanslarımız: GAMAK MOTOR, AKIM METAL, ŞESAN, VALFSAN, ROLLMECH…